Skip to Content

Пенітенціарна служба спростовує заяви І. Луценко

Правозащитная газета для заключенных Украины

Деякими інформаційними агенціями та інтеренет-порталами розповсюджується інформація про те, що лікарі клініки "Оберіг" не отримали медичної картки засудженого Ю.Луценка, і це в свою чергу ускладнює роботу лікарів.

Ця інформація не відповідає дійсності.

З метою об’єктивного інформування суспільства по суті даного питання ДПтС роз’яснює, що медпрацівниками Менської виправної колонії (№91) було підготовлено і передано лікарям клініки «Оберіг» виписку з амбулаторної картки хворого разом з результатами обстеження Ю.Луценка в Чернігівській обласній клінічній лікарні 14 грудня минулого року.

Саме такий спосіб передачі медичної інформації про засудженого передбачено діючою міжвідомчою нормативною базою. Тому такі заяви захисника і дружини засудженого Ю.Луценка ДПтС розцінює як чергову спробу скомпрометувати дії співробітників пенітенціарної системи.

Державна пенітенціарна служба УкраїниЗнаете ли Вы, что можно

  • приобретать, хранить, передавать и продавать другим лицам пневматическое оружие калибра до 4,5 мм и скоростью полета пули до 100 м/с без разрешения органов внутренних дел(ст.190...

Знаете ли Вы, что нельзя

  • ограничивать свободу передвижения людей на частных земельных участках, в том числе и взятых в аренду у государства(таковых уже около 1,1 миллиона гектар)(ст.12 Закона Украины “О...