Skip to Content

Майстер лісу приховував лісопорушення за хабар

У Верховинському районі на Івано-Франківщині співробітники підрозділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили у хабарництві майстра лісу, який на власний розсуд вирішував питання про покарання лісопорушника.

Як з’ясовано, службова особа лісгоспу, виявивши факти незаконної порубки дерев, намагалася приховати лісопорушення шляхом не складання протоколу на правопорушника, натомість вимагаючи в нього певну суму хабара. У спілкуванні з лісопорушником 25-річний майстер лісу обумовив свою «милосердність» сумою 4500 гривень і упродовж декількох днів вимагав передачі йому винагороди.

Службову особу лісництва працівники міліції затримали відразу після того, як вона отримала гроші. За матеріалами УДСБЕЗ прокуратурою Верховинського району стосовно жителя райцентру порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 статті 368 ( одержання хабара службовою особою ) Кримінального кодексу України.

Зловживання своїм службовим становищем і бажання отримати незаконну наживу вартуватиме працівникові лісгоспу втратою не тільки роботи, але й свободи. Адже за подібні корупційні діяння передбачео покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років та з конфіскацією майна.

Джерело:  Paralleli.if.uaЗнаете ли Вы, что можно

  • пребывать на территории Украины иностранцам (личностям без гражданства), незаконно пересекшим границу в течение времени, необходимого для получения ответа от органа миграционной...

Знаете ли Вы, что нельзя

  • ограничивать свободу передвижения людей на частных земельных участках, в том числе и взятых в аренду у государства(таковых уже около 1,1 миллиона гектар)(ст.12 Закона Украины “О...