Skip to Content

Чи варто штрафувати людей за розведення вогнищ у лісах?

Тривалі вихідні минули, а це означає, що треба приступати до роботи, щось робити, деколи навіть, поки ніхто не бачить зайти у мережу під назвою – інтернет. Для чого люди це роблять – зрозуміло, щоб посмажити шашлики і згодом у хорошій компанії провести час. Погода – хороша, а чому ж цього не робити?
Приходиш у паркову зону чи у ліс, розводиш вогнище, а тут бац і тебе просять заплатити штраф. Який розмір? В тому ж Києві від 50 до 170 гривень.
Хіба це нормально?
Існує багато точок зору з приводу цієї проблеми. Одні кажуть, що правильно роблять, що штрафують людей, інші ж, що навпаки погано, бо люди не мають змоги відпочити, поївши ж того шашлика.
Ви думаєте у Львові не ганяють за подібні речі? Ще й як ганяють, але в нас більше правоохоронні органи не полюбляють коли люди розпивають алкогольні напої на тій же природі. Як на мене, це не правильно, люди ж нікому нічого поганого не роблять. Ну взяли у пару пляшчину і що з того? Обов’язково ж одразу ж штрафувати?
Вогонь це взагалі цікава історія. Як людина можна посмажити шашлик без нього? Одразу ж кажуть, що треба наймати спеціальну колибу, заплатив гроші і вперед чи навіть цілі комплекси.
Ясно, що це задоволення не з дешевих, тому люди віддають перевагу лісу.
Зрозуміло, що штрафи встановлюють тому, що на вулиці тепла пора року і влада боїться за те, щоб недопалки не спричинили масову пожежу, а вона також може бути. Воно то так, але знову ж таки але.
Скільки знаю себе і багатьох людей, що так як вони приберуть за собою не зробить ніхто, а запалити ліс можуть малолітні люди, яким аж хочеться розважитися.
Хто має дачу за містом, у того проблем нема. Приїхав, зайшов на територію дачі і свято аж до ранку. Та не всі мають дачі, тому коли у парках не дозволяють палити, то люди ідуть в ліси і ось саме там можуть наробити біди.
Не знаю як вам, але мені здається повинні бути прості людські стосунки у цих справах між міліцією та людьми. Якщо дійсно є безлад, засмічення, п’яні неадекватні люди, то треба їх штрафувати, а коли все спокійно, то всього лише посміхнутися.

Джерело:  vorobus.comЗнаете ли Вы, что можно

  • приобретать, хранить, передавать и продавать другим лицам пневматическое оружие калибра до 4,5 мм и скоростью полета пули до 100 м/с без разрешения органов внутренних дел(ст.190...

Знаете ли Вы, что нельзя

  • ограничивать свободу передвижения людей на частных земельных участках, в том числе и взятых в аренду у государства(таковых уже около 1,1 миллиона гектар)(ст.12 Закона Украины “О...